شینیون مناسب انواع جشن ها و مهمانی ها

شینیون مناسب جشن ها،مناسبت های فامیلی،شینیون اقوام درجه یک عروس و داماد

چه مدل مویی برای نامزدی مناسب تره :

اگر مراسم نامزدی در پیش دارید سعی کنید مدل موهای دخترانه را انتخاب کنید،مدل موهای فر باز ،شینیون نیم باز ،انواع شینیون بافت و یا حتی شینیون های ساده و اروپائی پایین سر برای مراسم نامزدی بسیار مناسب هستن. تمامی این مدل های مو دخترانه هستند و سن شما را بالا نمیبرند و شما همچنان گزینه مدل های شینیون را برای مراسم عروسی خود نگه داشته اید.

چه مدل مویی برای مراسم عقد مناسب تره :

عروس خانم ها معمولا برای مراسم عقد مدل شینیون فر باز و یا شینیون های نیمه باز را انتخاب می‌کنند که هم حالت رسمی دارد و هم سن آنها را بالا نمیبرد.همچنین شینیون شل پایین هم همین حالت را ایجاد می‌کند.شینیون های زنونه بزرگ و عجیب غریب را انتخاب نکنید ،مدل های شینیون طبیعی و بافت در لابه لای شینیون انتخاب خوبی برای شما است.

چه مدل شینیونی برای مادر عروس و مادر داماد مناسب تره :

معمولا مادر عروس و مادر داماد روز شلوغ و پر استرسی رو تجربه میکنن و براشون بهتره که موهای خودشون رو شینیون کنن،شینیون کردن موها باعث میشه تا وسط کلی کار و فشار استرس موهاتون شما رو کلافه نکنه و خیالتون هم از بابت مرتب بودن موهاتون راحت باشه چونکه شینیون ثابت هستن و دوام بالایی داره و همچنین وقتی که موهاتون اطراف صورت و بدنتون نیست کلافه نمیشید.

معمولا مادر عروس و مادر داماد خانم های جا افتاده ای هستن که دلشون نمیخواد سرشون بزرگ و یا عجیب و غریب باشه و از زیر روسری بد فرم و بزرگ جلوه نده.

شینیون های وسط و پشت سر اولین گزینه انتخابی است که بهترین نتیجه رو به شما میده .شینیون وسط و پشت سر از زیر روسری زننده به نظر نمیرسه و به علت اینکه روی گردنتون هم نیست باعث نمیشه تا عرق کنید و کلافه بشید.همچنین پروتز های بزرگ و شینیون های با حجم بزرگ معمولا انتخاب مادر های عروس و داماد نیست.

چه مدل شینیونی برای خواهر عروس مناسب تره :

اگر عروسی خواهرتونه و میخواید مدل شینیونتون رو انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که شما مهمان درجه یک هستید پس مدل موهای شما بسیار مهم است .با توجه به فرم صورتتان و چهره شناسی شینیون مناسب خود را پیدا کنید .

مدل شینیون شما نباید خیلی معمولی و پیش پا افتاده و نباید خیلی مجلل و با شکوه شبیه مدل موهای پر کار عروس خانم ها باشد.همچنین مدل مویی را انتخاب کنید که در طول زمان به اصطلاح از مد نیفته،چون قراره که بعد از چندسال باز هم عکس و فیلم های عروسی خواهرتون رو ببینید و ازش لذت ببرید.

چه مدل شینیونی برای خواهر داماد مناسبه :

خواهر داماد جزو مهمان های درجه محسوب میشه که خب باید ظاهر خوبی داشته باشه.اگر عروسی برادرتونه میتونید توی قسمت چهره شناسی با فرم صورت خودتون آشنا بشید و پیدا کنید که چه شینیونی مناسب شما است.

اما توصیه کلی ما به شما،سعی کنید که از انتخاب مدل موهای عجیب و غریب و زیادی شلوغ پرهیز کنید،امروزه حتی عروس خانم ها هم مدل های ساده تری رو برای مراسم خودشون انتخاب میکنن.یه شینیون شیک و زیبا که بعد از چند سال که عکساتون رو نگاه میکنید از مد نیفتاده باشه انتخاب خوبی برای شما است.

چه مدل شینیون بچگانه ای برای بچه ها در جشن مناسبه :

اگر میخواید موهای دختر کوچولوهاتون رو شینیون کنید حتما دقت کنید که مدل شینیون های زنونه رو براش انتخاب نکنید.شینیون های بافت خیلی ساده و همچنین شینیون گوجه بالای سر که شبیه مدل موهای بالرین ها است می‌تواند دختر کوچولوی شما را زیباتر کند و مناسب سن او است.

این مدل ها صورت او را دخترانه نگه میدارد و میتوانید از گل های طبیعی برای موهای او استفاده کنید.مدل موهای باز و کرلی بسیار برای دختر بچه ها مناسب است و می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای آنها باشد همچنین ترکیب موهای باز کرلی شده و بافت بسیار خوب خواهد شد

نظرتان را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.