شینیون مناسب انواع یقه و لباس

چه مدل شینیونی به یقه های بسته میاد :

اگر یقه لباس شما بسته است و میخواید موهای خود را شینیون کنید بهتر است که از مدل های شینیون پشت و شینیون بالای سر استفاده کنید.

دقت داشته باشید که اگر جنس یقه لباس شما از پولک و دانتل است نباید موهای پشت گردنتان شل باشد و همچنین شینیون شما نباید پایین سرتان باشد زیرا که به مرور زمان موهایتان به لباستان گیر می‌کند و شینیون شما را خراب می‌کند.

چه مدل شینیونی به لباس های یقه باز میاد :

اگر یقه لباس شما باز است و میخواهید موهای خود را شینیون کنید شینیون های پایین سر و شل برای شما جذاب‌تر است،همچنین شینیون باز شما را جذاب تر و ملوس تر نشان می‌دهد.اگر مقداری از موهایتان روی سرشونه و گردنتان بریزید جذاب‌تر به نظر میرسید.

چه مدل شینیونی به لباس یقه سه سانت و آستین بند میاد:

اگر لباس آستین داره یقه سه سانت دارید موهای خود را بالای سرتان جمع کنید،گزینه شینیون گوجه بالای سر و دم اسبی برای شما انتخاب بسیار مناسبی است.

چه مدل مویی به لباس دکلته میاد :

اگر یقه لباستون دکلته است مدل موهای باز و نیمه باز شما را جوان‌تر ،شاداب و رویایی نشان می‌دهد.همچنین اگر طرفدار سبک های شینیون کلاسیک و خانومانه هستین میتونید موهاتون رو بالای سرتون شینیون کنید و حسابی جلب توجه کنید.اگر موهاتون رو بکشید بالا و شینیون گوجه رو انتخاب کنید بسیار زیبا و جسور به نظر خواهید رسید .

چه مدل شینیونی برای لباس های کوتاه مناسب تره :

اگر قد پیراهن شما کوتاه است میتوانید از مدل موهای باز و شینیون های دخترانه و شل استفاده کنید.شینیون های بالای سر و شلوغ و زنانه مناسب این مدل لباس نمیباشد.

نظرتان را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.