شینیون مناسب انواع فرم بدن و گردن

به خانم های خیلی لاغر چه مدل شینیونی میاد:

اگر بدن شما استخونی و لاغر است میتونید از شینیون های شل و پایین سر استفاده کنید.تار موهای آویز بقل صورت و شینیون گزینه بسیار خوبی است.همچنین موهای باز انتخاب خوبی برای شما است ،موهای خودتون رو روی بدنتون پخش کنید و هر چی موها حجیم تر باشه بدن شما رو پر تر نشون میده و توجهات رو به خودش جلب میکنه.

حواستون باشه که سرتون بزرگ‌تر از بدنتون نشه.شینیون های حجیم و بالای سر شما رو غیر عادی نشون میده و این حس ایجاد میکنه که به اصطلاح بدنتون روی سرتون سنگینی میکنه و استاندارد نیست.

به خانم های خیلی چاق چه مدل شینیونی میاد:

اگر که چاق هستین شینیون های نیمه باز برای شما انتخاب خوبی است.موهای خود را پایین سر و گردن شینیون کنید.از تار موهای آویز اطراف صورت استفاده کنید.میتونید یک مقدار بالای سر خودتون رو پف دار و برجسته کنید.

از انتخاب شینیون های بزرگ و شلوغ بپرهیزید اگر سایز سرتون رو بزرگ کنید و از شینیون های شلوغ استفاده کنید باعث میشه تا چاق تر و خشن به نظر بیاید.مدل موهای باز و نیمه باز که بیس شلوغی هم ندارند باعث میشن تا کشیده تر ،لاغر تر و زیباتر و مهربان تر به نظر برسید.

همچنین نباید موهای خودتان را به سرتان بچسبانید و زیادی ساده باشید ،چون این کار هم باعث خواهد شد تا بدنتان از صورتتان بیشتر جلب توجه کند و سن شما را هم بالاتر نشان می‌دهد.شینیون بالای سر هم برای شما مناسب نیست زیرا که باعث می‌شود بین سر و بدتان مرز ایجاد شود و بدتان جلب توجه زیادی کند.شینیون باز و نیمه باز باعث کاور شدن بخش های از بدن و گردن و غبغبتان می‌شود و شما را لاغر تر نشان می‌دهد .

چه مدل مویی برای خانم های خیلی قد بلند مناسب است:

اگر که قد بسیار بلندی دارید و‌نمی خواهید قد شما بلندتر دیده شود مدل موهای باز و مدل شینیون های پایین سر و شینیون های نیمه باز برای شما بسیار مناسب است.
چه مدل شینیونی برای خانم های قد کوتاه مناسب است:اگر قد شما کوتاه است و میخواید با مدل موهایتان قد خود را بلند تر نشان دهید شینیون های بالای سر برای مناسب است که بسته به فرم صورتتان میتوانید از انواع شل و یا کاملا جمع استفاده کنید.

نظرتان را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.