تصاویر جدیدترین مدل های شینیون مو در سال ۲۰۲۰

تا حالا فکر کردین که سرعت تغییر مدل موها و انواع شینیون ها خیلی بالاتر از سرعت تغییر میکاپه؟
توی تاریخ میکاپ در ایران یه رنسانس داشتیم که اونم برمیگرده به سال ۱۳۸۶ که مدلای خطی اومدن و حتی میکاپ کارا پشت چشم گل و پروانه هم میکشیدن!!
که البته میتونم بگم تحولی که اتفاق افتاد بیشتر منفی بود تا مثبت.توی تاریخ شینیون در ایران هم همین رنسانس در سال ۱۳۹۳ اتفاق افتاد .زمانی که مدلای خطی تازه بوجود اومدن و به خاطر تازگی بصری ای که ایجاد کردن بین آدمها خیلی زود مورد توجه قرار گرفتن و تقریبا نود درصد خانم ها دلشون میخواست که امتحانش کنن.

تا همین دو ساله پیش (۱۳۹۷)که به اوج خودش رسید و تقریبا سر خانم ها شبیه زمین بازی برای شینیون کارا شده بود و شما میتونستید یه شینیون رو دوبرابر سایز سر یه خانم به شکل سبد گل سفت و محکم روی سرش ببینید!خوشبختانه هر سال سطح دانش و دید بصری انسان ها ارتقا پیدا میکنه و این شامل مدل موها و شینیون هم میشه.همونطور که سال‌های قبل مدل های خطی و گل رزهای اغراق آمیز مد شدند ولی رفته رفته با ارتقا پیدا کردن اطلاعات و دانش خانم ها ،سلیقه آنها نیز سمت و سوی درستی به خودش گرفت و امروزه در سال ۲۰۲۰ شاهد گرایش خانم ها به سمت مدل های نچرال و طبیعی هستیم.
توی سال ۲۰۲۰ دیگه خبری از کلی تافت و چسب مو روی موها نیست و همچنین دیگه کسی دوست نداره که موهاشو ویو کنن و شینیون خطی براش درست کنن.
توی سال ۲۰۲۰ شینیون های نچرال و طبیعی همراه با بافت مو و همچنین موهای باز و حالت دار ترند هستند.

شینیون های کم حجم و سبک که سر را از حالت طبیعی آن خارج نکند و تار موهایی که همچنان نرم و لطیف هستند انتخاب بیشتر خانم ها در سال ۲۰۲۰هست.

امیدوارم که تونسته باشم در انتخاب مدل موها و سبک شینیونتون بهتون کمک کرده باشم تا همیشه جزو اون ده درصد خانم های شیک پوش جامعه باشید.
در ادامه شما رو به دیدن عکسای جدیدترین شینیون های ۲۰۲۰ دعوت میکنم.

در این بخش تصاویری از انواع شینیون موهای مجلسی و ژورنالی در سال ۲۰۲۰ را برای شما علاقه مندان به نمایش گذاشتیم . خانم ها از آرایش موی عروس گرفته تا شینیون مناسب انواع جشن ها و مهمانی ها  مختلف رسمی و غیر رسمی برای اینکه بتوانید ظاهری خاص شیک داشته باشند از انواع مدل شینیون مو باز یا بسته استفاده میکنند.

برای اینکه بتوانید یک شینیون موی حرفه ایی داشته باشید ابزارهای زیادی نیاز است. برای اینکار حتما آموزش شینیون مو را به صورت تخصصی در زیر نظر مربیان معتبر آموزش شینیون گذارنده باشید.آموزش بیس قبل از شینیون، کرلی مو ، بافت مو ، اکستنشن مو  ، استفاده از ابر و اسفنج و نکات استفاده از تاج و تور ، پوش دادن و کار گذاشتن پروتز از جمله سرفصل های اصلی آموزش شینیون مو هستند.

با کلیک بر روی هر تصویر ، با اندازه بزرگ و وضوع بیشتر تصویر را مشاهده کنید و مدل شینیون مو مورد علاقه خود را انتخاب کنید یا ایده بگیرید.

نظرتان را درباره این مطلب با ما درمیان بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.